Hakkımızda;

LAROX Temizlik Sistemleri olarak şirketimizin en önemli misyonu kaliteden ve inovasyondan ödün vermemesidir. Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürekli sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir.

İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde 7000 m2 alandaki fabrikamızda 1980 den bu günümüze gelen bilgi birikimi ve tecrübe ile üretime devam etmekteyiz.

Günlük 125 tonluk kullanılabilir üretim ve ortalama 175 bin adetlik dolum kapasitesi ile kozmetik, dezenfektanlar, temizlik ve hijyen ürünleri guruplarında çok çeşitli tonajlarda ve esnek üretim adetlerinde imalat, dolum ve paketleme yapabilmekteyiz.

Konusunda uzman kimya mühendisi, kimyager ve biyolog teknik personeller ile AR – GE, ÜR – GE çalışmaları ve yasal mevzuatların yerine getirilmesi konularında müşterilerimiz ile iş ortaklığı yapmaktayız.

Firmamız hijyenin doğru ve eksiksiz olarak uygulanmasında;

MAKİNE VE EKİPMAN

DOĞRU ÜRÜN 

İNSAN GÜCÜ VE BİLGİSİ

faktörlerinin tamamının bir araya gelmesinin gerekli olduğunu savunmaktadır. LAROX® şirketinin bu yönde, siz değerli iş ortaklarımıza yardımcı olabilecek alt yapısal donanımda ve birikimde olduğunu belirtmek isteriz.

Vizyon;

İş ortaklarımızın , en değerli varlıkları olan markalarını güvenle teslim edeceği, organizasyonu oturmuş, sürekli gelişime açık, ülkemizin ve Avrupa’ nın önde gelen ( ilk 10 ) üretim tesislerinden biri olmaktır.

Hizmet verdiğimiz müşteri ve kuruluşların, memnuniyetinde devamlılık sağlamak,

Teknolojik yenilikleri takip ederek, kalite standartlarını en üst seviyede tutmak,

Misyon

Ürün sağladığımız iş ortaklarımız olan müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizde tutarlı, şeffaf ve karşılıklı hoşgörü çerçevesine dayanan iletişimimizi koruyarak aranan bir kurum olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Kozmetik, dezenfektanlar vehijyen ürünleri üretiminde 1980’ den günümüze gelen bilgi birikimimizi kullanarak, yeni teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında, uluslararası kalite standartlarını takip edip uygulayarak, sürekli gelişip kendini yenileyen, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan bir işletme olarak yerli üretimi ayakta tutmaya destek olmak, ihracat potansiyeli ile de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.